Activiteiten en Cultuur
St Urbanus sponsoring: Veiling en Torendiner
Rubriek: Activiteiten en Cultuur
Gepubliceerd:
Laatste update:
Auteur: Clem Venne voorzitter Stichting Vrienden van de Bovenkerkse Urbanus
Op 15 september a.s., is het 4 jaar geleden dat het bouwwerk van Cuypers de St Urbanuskerk, op zaterdagavond in brand is gevlogen. Heel Amstelveen heeft deze vreselijke gebeurtenis meebeleeft.
Wij, Stichting Vrienden van de Bovenkerkse Urbanus, hebben de afgelopen jaren niet stil gezeten om met talloze acties, de Urbanuskerk uit zijn as te laten herrijzen, als een prachtig rijksmonument aan de Poel.
Wij hoeven u niet uit te leggen, dat naast de verzekeringsgelden er alsnog diverse forse extra bedragen moest worden bijgepast voor aanpassingen die deze tijd nu eenmaal vraagt. Het besef dat ook ondernemers zwaar leiden onder de crisismomenten van deze tijd, wil ik u toch vragen om ons te helpen met de laatste “loodjes” en die wegen echt zwaar.
Veiling in museum JAN op 7 oktober
Om het toch iets aangenamer te maken, hebben wij op vrijdag 7 oktober 2022, in museum JAN een korte maar interessante veiling van kunstwerken, curiosa en andere “luchtige” kavels. Deze veiling, waar maar helaas 80 plaatsen beschikbaar zijn, kunt u meemaken door alleen even uw naam op te geven aan email: vriendbov.urbanus@gmail.com. U ontvangt per omgaande de veilingprospectus met kavels. Deze avond begint met een inloop om 19:30 uur, de veiling start om 20.00 uur en zal ca. 22.30 uur afgelopen zijn. Wij zorgen voor een versnapering!
Toren-diner in het Noorddamcentrum op 5 november
U wordt ontvangen met een welkomstdrankje en er staat een uitgebreid buffet met warme en koude gerechten. Het diner begint om 18:30 uur. Tussen de gangen door hebben we verschillende vormen van optredens. Op deze avond kunt u voor de speciale prijs van € 50,- all-in eten, drinken en plezier maken. Boekt u voor 8 personen ineens, dan zit u gezellig aan één tafel bij elkaar. Wat is het doel, LED-verlichting aan de St.Urbanustoren! Meld u nu aan via ticketkantoor.nl/shop/restaurant. Reserveren kan ook per mail chocolade@helponsuitdebrand.com.
U ziet best wat leuke mogelijkheden, waar ook iets tegenover staat. Al onze vrijwilligers zullen het bijzonder op prijs stellen als u op een of allebei de evenementen aanwezig wilt zijn. Tenslotte werkt u mee aan de resultaten die wij gezamenlijk hebben bereikt en de St Urbanus weer het trotse middelpunt kan en mag zijn van Amstelveen.